Твердопаливні брикети

Твердопаливні брикети

Паливні брикети – альтернативний вид твердого палива. В даний час брикети активно заміщають на ринку дрова й вугілля. Брикети виготовляються з деревної тирси, лушпиння насіння та гречки, соломи, торфу; мають правильну форму, однаковий розмір. Можуть використовуватися в печах, камінах, опалювальних приладах, що працюють на твердому паливі. Тверде паливо, в тому числі й брикети, яке надходить на продаж, має відповідати певному рівню якості. 

Якість твердопаливних брикетів підтверджується Протоколом випробувань, виданими акредитованою дослідницькою лабораторією. Компанія «УкрСпецАгроПродукт» пропонує послуги лабораторних досліджень якості паливних брикетів.

Як ми працюємо 

Лабораторія УСАП надає послуги по всій території України. Етапи співпраці наступні: 

 • заповніть форму заявки та надішліть нам на ел.пошту: info@usap.ua;
 • надішліть зразки Вашої продукції з актом відбору проб компанією-перевізником; 
 • по закінченні досліджень, Ви отримаєте Протокол в електронному вигляді безпосередньо в день завершення випробувань; 
 • наступного дня ми надішлемо Вам оригінали документації (безкоштовно).

Наша лабораторія оснащена сучасним обладнанням, що дозволяє видати точно, швидко і якісно результат аналізу. 

За результатами проведення лабораторних робіт замовник отримує Сертифікат або Протокол, що дозволяє реалізувати товар на внутрішньому ринку України, або експортувати. 

Терміни проведення випробувань складають 3-5 робочих днів з моменту доставки зразка в лабораторію. 

Критерії оцінки якості брикетів 

Перевагами паливних брикетів є їх висока тепловіддача та зручність використання. Правильна форма дозволяє компактно зберігати брикети. Основними показниками якості будуть: 

 • зольність; 
 • вологість; 
 • калорійність; 
 • теплота згоряння. 

У якісних брикетів низька вологість та зольність, висока калорійність. Ці базові нормативи у значній мірі залежать від якості підготовки сировини, ступеня просушення та пресування брикетів. Важливим аспектом є умови зберігання цього палива. 

Якісні характеристики паливних брикетів значно варіюються в залежності від того, з якого виду сировини вони були виготовлені. Наприклад, мінімальна вологість та максимальна теплотворність у брикетів, виготовлених з соняшникового лушпиння, мінімальна зольність - у брикетів з тирси. 

На ринок повинні надходити тільки якісні паливні брикети. Інформацію про критерії якості та про відповідність партії брикетів цим критеріям надає лабораторний аналіз твердопаливних брикетів. Компанія «УкрСпецАгроПродукт» пропонує лабораторні послуги для підтвердження якості паливних брикетів та інших видів альтернативного палива.

Чому варто довіряти лабораторії УСАП 

Якість нашої роботи та компетентність підтверджені акредитацією в НААУ, а також численними відгуками клієнтів, більшість з яких стають постійними партнерами. Кожному замовнику ми гарантуємо: 

 • високу точність і достовірність результатів випробувань продукції; 
 • своєчасне й оперативне проведення випробувань; 
 • надання протоколів точно в зазначені терміни; 
 • неупередженість і незалежність при проведенні випробувань; 
 • дотримання ділової етики, конфіденційність.

Лабораторія УСАП надає послуги досліджень якості твердого палива, в тому числі паливних брикетів, з 2013 року. В особі нашої компанії Ви матимете надійного та довгострокового партнера.

Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» гарантує сервісне обслуговування, оперативно і якісно виданий результат. Цінова політика лабораторії залишається конкурентною завдяки довірі постійних замовників. 

Компанія УСАП надає лабораторні послуги українським виробникам, імпортерам та експортерам, аграрним холдингам, фермерським господарствам, приватним підприємцям, торговим представництвам, а також іншим зацікавленим особам або організаціям. 

Для отримання докладної консультації щодо лабораторних досліджень якості твердопаливних брикетів, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

Замовте послугу просто заповнивши форму