Мікробіологічний аналіз продукції та сировини

Мікробіологічний аналіз продукції та сировини

Мікробіологічна безпечність продуктів харчування та води має велике значення для здоров'я і життя людини. Вживання уражених спорами та грибками шкідливих бактерій продуктів може призвести до тяжких наслідків. Оскільки в природному стані на харчових продуктах завжди присутні небезпечні мікроорганізми, значну роль в забезпеченні харчової безпечності відіграє недопущення до вживання та подальшої переробки харчових продуктів з мікробіологічними показниками, що перевищують допустимий рівень, дотримання відповідних умов підготовки, обробки, переробки, зберігання і транспортування харчової продукції.

Закон України «Про основні засади та вимоги до безпечності і якості харчових продуктів» прямо забороняє поширення на ринку продукції з невідповідними мікробілогічними показниками. На кожному з етапів виробництва і реалізації харчової продукції висновок про її безпечність може надати лише дослідження в мікробіологічній лабораторії.

Методи дослідження мікробіологічних показників безпеки харчової продукції та води визначаються низкою державних стандартів України та методичних вказівок Міністерства охорони здоров'я України. Лабораторія компанії УкрСпецАгроПродукт проводить дослідження показників мікробіологічної безпечності наступних видів продукції:

 Якісне визначення санітарно-біологічних показників продуктів харчування лабораторією УкрСпецАгроПродукт є запорукою отримання санітарно-гігієнічних висновків, сертифіката відповідності на різні види харчових продуктів. Досвідчені фахівці, якісне новітнє обладнання та застосування передбачених стандартами методик дозволяє в стислі терміни зробити експертні висновки про якість та безпечність досліджуваних зразків та проб.

Як ми працюємо

Лабораторія УСАП надає послуги по всій території України. Етапи співпраці наступні:

  • заповніть форму заявки та надішліть нам на ел.пошту: info@lab.biz.ua;
  • надішліть зразки Вашої продукції з актом відбору проб компанією-перевізником (безкоштовно);
  • по закінченні досліджень, Ви отримаєте Протокол в електронному вигляді безпосередньо в день завершення випробувань;
  • наступного дня ми надішлемо Вам оригінали документації.

Чому варто довірити безпеку Вашої продукції лабораторії УСАП

Якість нашої роботи та компетентність підтверджені акредитацією в НААУ, а також численними відгуками клієнтів, більшість з яких стають постійними партнерами. Кожному замовнику ми гарантуємо:

  • високу точність і достовірність результатів випробувань продукції;
  • своєчасне й оперативне проведення випробувань;
  • надання протоколів точно в зазначені терміни;
  • неупередженість і незалежність при проведенні випробувань;
  • дотримання ділової етики, конфіденційність.

Лабораторія УСАП надає послуги досліджень мікробіологічних показників харчової продукції з 2013 року. В особі нашої компанії Ви знайдете надійного і довгострокового партнера.

Цінова політика компанії УкрСпецАгроПродукт дозволяє замовити лабораторні дослідження мікробіологічних показників якості, як великим виробникам харчової галузі, так і підприємствам, які знаходяться з стадії становлення та розвитку, імпортерам, експортерам та торгівельним установам.

Замовити дослідження мікробіології продуктів харчування в лабораторії УСАП – означає отримати впевненість у безпечності продукції, можливість швидко оформити сертифікат відповідності та іншу необхідну документацію.

Для отримання докладної консультації щодо лабораторних досліджень мікробіологічних показників якості харчової продукції або сировини, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

Замовте послугу просто заповнивши форму