Де можна зробити аналіз водопровідної води в Кривому Розі?

Де можна зробити аналіз водопровідної води в Кривому Розі?

Кривий Ріг - одне з великих промислових міст України. Тут розташований найбільший металургійний комбінат «АрсеролМіталл», виробництва хімічної та будівельної галузі, гірничодобувні шахти. На їх частку припадає значна частина складання відходів виробництва в воду. Крім того, екологічна ситуація в Кривому Розі залишає бажати краще. Тому питання контролю якості води насущний для городян. Розповімо докладніше, де можна зробити аналіз води в Кривому Розі

Хто ми такі?

Кривий Ріг регулярно зазнає труднощів з якістю води. Не так давно, влітку 2018 року, перед міським водоканалом стало питання знезараження питної води. Крім цього, якість рідини, яка ллється з кранів жителів міста, змінюється в залежності від аварій і форс-мажорів, які трапляються на підприємствах металургії та шахтах, викиди, які вони виробляють в атмосферу.

Це призводить до того, що змінюється хімічний аналіз води. Кривий Ріг - лідер по Україні щодо захворювань онкологічного характеру, хвороб нирок і печінки. Тому знання того, яку воду вживаєте може зберегти здоров'я, а то й врятувати життя.

Щоб провести аналіз води, зверніться до лабораторії, яка має державну акредитацію - лабораторію «УкрСпецАгроПродукт» (№ 2Н1045 ДСТУ ISO / IEC 17025).

Що пропонує наша лабораторія:

 • Досвід і надійність:
 • на ринку з 2013 року;
 • висококваліфіковані фахівці різних напрямків і спеціалізацій, тому всі результати мають гарантію якості;
 • компанія бере участь в міжлабораторних випробуваннях і арбітражних спорах.

Устаткування

Лабораторія оснащена, сучасним європейським обладнанням, що дозволяє швидко і якісно визначити якість води на:

 • органолептичні показники;
 • показники безпеки;
 • зміст радіології.

А також, на основні показників якості:

 • жорсткість;
 • загальне залізо;
 • хлор залишковий;
 • нітрати;
 • поліфосфати і т.д.

Різноманітність методів і методик контролю якості води, в тому числі хроматографический і спектральний. Лабораторія видає достовірні і точні результати незалежно від обсягів робіт - аналізу одного показника або проведення комплексного дослідження.

Звернувшись в лабораторію «УкрСпецАгроПродукт», отримаєте повний або частковий контроль якості води по ряду параметрів: органолептиці, фізичним і хімічним властивостям, мікробіології та паразитології, на наявність радіонуклідів.

Вартість

Вартість досліджень, які проводить лабораторія «УкрСпецАгроПродукт» залежить від ряду параметрів: обсягів і кількості показників, за якими необхідно провести перевірку;

Наприклад, для багатьох городян важливий аналіз води на мікробіологію. Кривий Ріг - місто, де знаходяться підприємства, які здійснюють потепління вод (стічні води мають високу температуру). Це призводить до порушення мікробіології води - розмноженню бактерій, які можуть викликати важкі інфекційні захворювання.

З іншими цінами можете в прайсі.

Пересилання результатів в межах України здійснюється безкоштовно.

Як правильно набрати воду для аналізу?

Провести необхідні дослідження і отримати точні дані зможете тільки в сертифікованій лабораторії. Щоб отримати достовірні результати контролю якості води, слід знати основні правила забору води для лабораторного аналізу. Ось основні правила, яких необхідно дотримуватися:

Для проведення хімічного аналізу води виробляєте відбір води в пластикову тару об'єм не менше 1, 5 літра), для мікробіологічного - в скляну і стерильний посуд об'ємом 500 мл. Примітка. Не використовуйте посуд від харчових продуктів і хімічних розчинів.
Промийте тару зсередини, ополоснув кілька разів. Чи не застосовуйте миючі та абразивні засоби.
Перед тим, як наповнити ємність, дайте воді стекти протягом 5-7 хвилин, тоді в досліджувані зразки не потрапить застояна вода.
Наливайте воду тонкою цівкою по стінці судини, так зменшує кількість кисню і припиняються хімічні реакції.
Заповнюйте тару під горлечко і закрутіть кришкою.
Протягом 5-6 годин відправте ємність з відібраної водою для аналізу в лабораторію.

Забезпечте тару супровідним документом, в якому вкажіть:

 • повна адреса місця, де проводився відбір води;
 • джерело (криницю або артезіанська свердловина);
 • Хронометр відбору (дата і час).

Якщо вода пахне тухлими яйцями (присутній сірководень), тоді у співробітників лабораторії необхідно взяти консервант, який дозволить отримати точні і достовірні дані.

На всі питання, які виникнуть в процесі відбору Ви можете отримати відповідь