Бобові культури

Бобові культури

Вирощування бобових (зернобобових) культур: сої, гороху, нуту, сочевиці, квасолі, люпину має величезне значення в господарській діяльності людини. Бобові культури відрізняються великою поживною цінністю, адже вміст білка в зернах сої, гороху або нуту перевищує аналогічні показники зернових культур в два або три рази. Бобові продукти вживаються людиною як цінний елемент живлення, а кормові боби, в тому числі люпин жовтий і білий, є важливим компонентом відгодовування тварин.

Показники якості бобових культур визначають їх відповідність державним стандартам України і мають велике значення для комерційного обороту зібраного врожаю, оскільки від них залежить тип і класність. Діють технічні умови на такі бобові культури:

Лабораторні дослідження показників якості та безпечності бобових культур

Для визначення та підтвердження показників якості бобових культур проводять лабораторні дослідження, в ході яких визначають:

 • вологість,
 • вміст білка,
 • масову частку домішок,
 • вміст рицини,
 • зараженість шкідниками.

Крім того, в ході проведення лабораторного аналізу встановлюють вміст токсичних елементів, мікотоксинів, пестицидів і радіонуклідів в бобових культурах, оскільки для харчових потреб людини або використання в якості кормів їх граничні рівні визначені державою.

Компанія УкрСпецАгроПродукт швидко й на високому професійному рівні виконує лабораторні дослідження показників якості бобових культур. Досвідчені фахівці власної лабораторії, обладнаної найсучаснішими приладами та обладнанням, виконають роботи в стислі терміни (2-4 робочих дні) за встановленими методиками. Для зручності замовників відскановані результати досліджень направляються в електронному вигляді відразу ж по завершенні робіт, а Протокол досліджень замовник отримує безкоштовно.

Як ми працюємо

Лабораторія УСАП надає послуги по всій території України. Етапи співпраці наступні:

 • заповніть форму заявки та надішліть нам на ел.пошту: info@lab.biz.ua;
 • надішліть зразки Вашої продукції з актом відбору проб компанією-перевізником (безкоштовно);
 • по закінченні досліджень, Ви отримаєте Протокол в електронному вигляді безпосередньо в день завершення випробувань;
 • наступного дня ми надішлемо Вам оригінали документації.

Чому варто довірити безпеку Вашої продукції лабораторії УСАП

Якість нашої роботи та компетентність підтверджені акредитацією в НААУ, а також численними відгуками клієнтів, більшість з яких стають постійними партнерами. Кожному замовнику ми гарантуємо:

 • високу точність і достовірність результатів випробувань продукції;
 • своєчасне й оперативне проведення випробувань;
 • надання протоколів точно в зазначені терміни;
 • неупередженість і незалежність при проведенні випробувань;
 • дотримання ділової етики, конфіденційність.

Лабораторія УСАП надає послуги досліджень показників якості та безпечності бобових культур з 2013 року. В особі нашої компанії Ви матимете надійного й довгострокового партнера.

Велику роль відіграє цінова політика УкрСпецАгроПродукта. Ціни на лабораторні дослідження є обґрунтованими і доступними.

Замовити лабораторне дослідження показників сої, гороху, нуту, квасолі, інших столових і кормових бобових культур в компанії УкрСпецАгроПродукт можна заповнивши форму заявки або зателефонувавши в офіс. Доставка в лабораторію зразків продукції відбувається за рахунок УкрСпецАгроПродукта, таким чином, замовник сплачує тільки вартість лабораторних робіт. У разі необхідності, УкрСпецАгроПродукт проводить дослідження різноманітних додаткових показників якості сої і гороху (наприклад, наявність ГМО в соєвому зерні), визначених у контрактах замовника.

Для отримання докладної консультації щодо лабораторних досліджень якості бобових, зверніться до нашим менеджерам будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

В нашей лаборатории можно заказать:
Замовте послугу просто заповнивши форму