Аналіз кормів

Аналіз кормів

В даний час на ринку представлено безліч видів різних кормів та кормових добавок для домашніх тварин. Кормова база є одним з найважливіших чинників оптимального росту і розвитку тварин, їх здоров'я і продуктивності. Оцінка якісних характеристик кормів необхідна тваринницьким підприємствам для оптимального підбору раціонів тварин. Виробники продукції тваринництва, зацікавлені в ефективності свого виробництва і його розвитку, документально підтверджують якість випущених ними кормів, тим самим покращуючи свою ділову репутацію. 

Лабораторний аналіз допоможе визначити:

 • якість корму;
 • його нутріентний склад;
 • поживність;
 • енергетичну цінність;
 • відповідність санітарним вимогам. 

Першочерговим завданням тваринницьких господарств є підбір оптимального кормового раціону. Правильно підібраний кормовий раціон та кормові добавки дозволяють підвищити продуктивність господарства та якість продукції, що випускається. Коректна оцінка якості корму в лабораторії УСАП дозволить скласти оптимально збалансований раціон. 

Також виробникам кормів важливо розуміти, наскільки ефективнео працює виробництво і, як наслідок, наскільки якісну продукцію воно випускає. Визначити показники якості та безпечності кормів можна за допомогою лабораторії «УкрСпецАгроПродукт».

Як ми працюємо 

Лабораторія УСАП надає послуги по всій території України. Етапи співпраці наступні: 

 • заповніть форму заявки та надішліть нам на ел.пошту: info@lab.biz.ua;
 • надішліть зразки Вашої продукції з актом відбору проб компанією-перевізником (безкоштовно); 
 • по закінченні досліджень, Ви отримаєте Протокол в електронному вигляді безпосередньо в день завершення випробувань; 
 • наступного дня ми надішлемо Вам оригінали документації. 

Чому варто довірити безпечність Вашої продукції лабораторії УСАП 

Якість нашої роботи та компетентність підтверджені акредитацією в НААУ, а також численними відгуками клієнтів, більшість з яких стають постійними партнерами. Кожному замовнику ми гарантуємо: 

 • високу точність і достовірність результатів випробувань продукції; 
 • своєчасне й оперативне проведення випробувань; 
 • надання протоколів точно в зазначені терміни; 
 • неупередженість і незалежність при проведенні випробувань; 
 • дотримання ділової етики, конфіденційність.

Лабораторія УСАП надає послуги досліджень якості кормів та кормових добавок з 2013 року. В особі нашої компанії Ви матимете надійного та довгострокового партнера.

Лабораторні дослідження якості кормів від УСАП 

Документом, що підтверджує якість кормів, є протокол державного зразка. Щоб мати право видавати такий протокол, випробувальна лабораторія повинна мати висококласне лабораторне обладнання, навчений і підготовлений персонал, сертифіковані методики. Всім цим умовам задовольняє лабораторія УкрСпецАгроПродукт, що підтверджено атестатом акредитації, виданими Національним агентством з акредитації України. 

Лабораторія УСАП проводить комплексний аналіз якості кормів з оформленням протоколу випробувань державного зразка. Перелік проведених досліджень може бути стандартним, а може бути змінений за бажанням замовника. 

Протокол досліджень є документом, що підтверджує якісні характеристики кормів, дає впевненість у якості продукту, як продавцеві, так і споживачеві, потенційним партнерам, контролюючим органам. 

УСАП надає лабораторні послуги українським виробникам, імпортерам та експортерам, аграрним холдингам, фермерським господарствам, приватним підприємцям, торговим представництвам, а також іншим зацікавленим особам або організаціям. 

Для отримання докладної консультації щодо лабораторних досліджень якості і безпечності кормів та кормових добавок, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

В нашей лаборатории можно заказать:
Замовте послугу просто заповнивши форму