ГМО (якісний)

ГМО (якісний)

Організми, в яких штучно змінено або доповнено геномом або, як їх часто називають, генно-модифіковані організми, до сих пір не зазнали повного дослідження на предмет впливу на здоров'я людини та стан навколишнього середовища. Згідно з деякими дослідженнями, велика кількість ГМО в раціоні може призводити до розвитку онкологічних захворювань.

Для компаній, що виробляють продукти харчування, що займаються поставками овочів, зерна, фуражу, якісний аналіз на вміст трансгенів підвищить довіру споживачыв та забезпечить відповідність нормативній документації.

Підтвердити аналіз якості продукції можливо в спеціалізованих лабораторіях.

 • Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» акредитована відповідно до вимог Національного агентства з акредитації України: Атестат № 2Н1045 ДСТУ ISO/IEC 17025.
 • Сфера випробувань спрямована на продукти харчування, сільськогосподарське рослинництво, продукти переробки.
 • Терміни проведення робіт - від 2-х до 5-ти робочих днів.
 • За результатами випробувань видається документ державного зразка – Протокол випробувань.


Нормативна база, методики, оснащення

 • Наказ МОЗ України №971 від 09.11.2010 «Про затвердження Переліку харчових продуктів, для яких здійснюється контроль вмісту генетично модифікованих організмів».
 • ДСТУ ISO 21569:2008 «Продукти харчові. Метод виявлення генетично модифікованих організмів і продуктів з їх вмістом. Якісні методи на основі аналізу нуклеїнової кислоти».
 • Методика: Якісний і кількісний аналіз харчових продуктів і продовольчої сировини, продукції рослинного походження методом ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція в реальному часі).
 • Устаткування: Ампліфікатор детектирующий 32. Прилад дозволяє визначити ГМО (кількісне) в межах від 0,1% до 5,0% (так працюють всі лабораторії) Допустима норма Євросоюзу - до 0,9%. Термін виконання аналізу: 1-2 робочих дня.

Як ми працюємо

Лабораторія УСАП надає послуги по всій території України. Етапи співпраці наступні:

 • заповніть форму заявки та надішліть нам на ел.пошту: info@usap.ua;
 • надішліть зразки Вашої продукції з актом відбору проб компанією-перевізником;
 • по закінченні досліджень, Ви отримаєте Протокол в електронному вигляді безпосередньо в день завершення випробувань;
 • наступного дня ми надішлемо Вам оригінали документації (безкоштовно).

Чому варто довірити безпеку Вашої продукції лабораторії УСАП

Якість нашої роботи та компетентність підтверджені акредитацією в НААУ, а також численними відгуками клієнтів, більшість з яких стають постійними партнерами. Кожному замовнику ми гарантуємо:

 • високу точність і достовірність результатів випробувань продукції;
 • своєчасне й оперативне проведення випробувань;
 • надання протоколів точно в зазначені терміни;
 • неупередженість і незалежність при проведенні випробувань;
 • дотримання ділової етики, конфіденційність.

Лабораторія УСАП надає послуги досліджень сільськогосподарської продукції на наявність ГМО з 2013 року. В особі нашої компанії Ви отримаєте надійного та довгострокового партнера.

Для чого необхідні дослідження продукції на ГМО

На підставі світової статистики, найбільшим генетичним змінам, на даний момент, піддалися культури картоплі, томатів, сої, рису, кукурудзи, ріпаку.

Якісний аналіз генно-модифікованих організмів є необхідною умовою для підприємств, що працюють в сфері виробництва і постачання продукції. Інформація про відсутність ГМО підвищить привабливість продукції на ринках, забезпечить відповідність законодавству, дозволить розширити географію продажів. Аналіз, якісний і кількісний, ГМО продуктів харчування, що поставляються на ринки – важлива складова ділового іміджу компанії.

Якісний аналіз ГМО Вашої продукції полягає у визначенні наявності або відсутності трансгенного рослинного матеріалу в зразку рослинної тканини або насіння. Аналіз ГМО якісний проводиться лабораторією в першу чергу – для перевірки факту наявності трансгенів у зразку. При позитивному результаті, за бажанням замовника, буде проведено аналіз ГМО кількісний, тобто визначення видового складу ГМО і його процентний вміст у зразку.

Вміст ГМО виявляється відповідно до наказу МОЗ України від 09.11.2010 №971. Для визначення наявності або відсутності генно-модифікованих організмів проводиться полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) в двох паралельних випробуваннях. ПЛР в даному випадку спрямована на перегляд 35S і виявлення цільової послідовності термінатора NOS. Полімеразна ланцюгова реакція дозволяє виявляти практично 100% генетично модифікованих сортів сільськогосподарських рослин, вирощуваних на всій планеті.

Лабораторія УСАП акредитована на відповідність вимогам ISO 17025. Це означає, що випробування проводяться висококваліфікованими працівниками на новітньому обладнанні та відповідно до сучасних методик виконання вимірювань .

 • Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» - гарантує сервісне обслуговування, оперативно та якісно наданий результат.
 • Цінова політика лабораторії залишається конкурентною, завдяки довірі постійних замовників.
 • Запрошуємо до співпраці всіх аграріїв: виробників сільськогосподарської сировини і компанії, що спеціалізуються на переробці вторинної сировини, приватних підприємців, виробників продуктів харчування, імпортерів та експортерів.

Для отримання докладної консультації щодо лабораторних досліджень продукції на ГМО, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

Замовте послугу просто заповнивши форму