Організми, в яких штучно змінено або доповнено геномом або, як їх часто називають, генно-модифіковані організми, до сих пір не зазнали повного дослідження на предмет впливу на здоров'я людини та стан навколишнього середовища. Згідно з деякими дослідженнями, велика кількість ГМО в раціоні може призводити до розвитку онкологічних захворювань.
Для компаній, що виробляють продукти харчування, що займаються поставками овочів, зерна, фуражу, якісний аналіз на вміст трансгенів підвищить довіру споживачыв та забезпечить відповідність нормативній документації.
Підтвердити аналіз якості продукції можливо в спеціалізованих лабораторіях.
Лабораторія УСАП надає послуги по всій території України. Етапи співпраці наступні:
Якість нашої роботи та компетентність підтверджені акредитацією в НААУ, а також численними відгуками клієнтів, більшість з яких стають постійними партнерами. Кожному замовнику ми гарантуємо:
Лабораторія УСАП надає послуги досліджень сільськогосподарської продукції на наявність ГМО з 2013 року. В особі нашої компанії Ви отримаєте надійного та довгострокового партнера.
На підставі світової статистики, найбільшим генетичним змінам, на даний момент, піддалися культури картоплі, томатів, сої, рису, кукурудзи, ріпаку.
Якісний аналіз генно-модифікованих організмів є необхідною умовою для підприємств, що працюють в сфері виробництва і постачання продукції. Інформація про відсутність ГМО підвищить привабливість продукції на ринках, забезпечить відповідність законодавству, дозволить розширити географію продажів. Аналіз, якісний і кількісний, ГМО продуктів харчування, що поставляються на ринки – важлива складова ділового іміджу компанії.
Якісний аналіз ГМО Вашої продукції полягає у визначенні наявності або відсутності трансгенного рослинного матеріалу в зразку рослинної тканини або насіння. Аналіз ГМО якісний проводиться лабораторією в першу чергу – для перевірки факту наявності трансгенів у зразку. При позитивному результаті, за бажанням замовника, буде проведено аналіз ГМО кількісний, тобто визначення видового складу ГМО і його процентний вміст у зразку.
Вміст ГМО виявляється відповідно до наказу МОЗ України від 09.11.2010 №971. Для визначення наявності або відсутності генно-модифікованих організмів проводиться полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) в двох паралельних випробуваннях. ПЛР в даному випадку спрямована на перегляд 35S і виявлення цільової послідовності термінатора NOS. Полімеразна ланцюгова реакція дозволяє виявляти практично 100% генетично модифікованих сортів сільськогосподарських рослин, вирощуваних на всій планеті.
Лабораторія УСАП акредитована на відповідність вимогам ISO 17025. Це означає, що випробування проводяться висококваліфікованими працівниками на новітньому обладнанні та відповідно до сучасних методик виконання вимірювань .
Для отримання докладної консультації щодо лабораторних досліджень продукції на ГМО, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.