Волоський горіх

Волоський горіх

Ядро волоського горіха дуже багате корисними для здоров'я речовинами. Корисними властивостями володіють й інші частини рослини. У горіхів багатий склад: вітаміни В1, В2, В3, різні амінокислоти, мікроелементи, дубильні речовини, вітаміни Е і С, та інші антиоксиданти, глюкозиди. Виробники та постачальники волоських горіхів повинні пам'ятати, що, згідно із законодавством, забороняється поширення на ринках продукції, що не відповідає нормам. 

Підтвердити якість волоського горіха можливо лише в спеціалізованих лабораторіях. 

 • Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» акредитована відповідно до вимог Національного агентства України: Атестат № 2Н1045 ДСТУ ISO/IEC 17025. 
 • Сфера випробувань спрямована на продукти харчування , сільськогосподарське рослинництво, продукти переробки. 
 • Терміни проведення робіт - від 2-х до 5-ти робочих днів. 
 • За результатами випробувань видається документ державного зразка - Протокол випробувань. 
 • Дослідження якості волоського горіха проводиться відповідно до вимог ДСТУ ЕЭК ООН DDF-02:2007.

Інформація про виконані аналізи якості волоського горіха підвищує конкурентоспроможність на ринку, як самого виробника, так і його продукції, дозволяючи укладати більш вигідні контракти та гарантувати споживачам або партнерам високу якість продукції. Спираючись на результати такого аналізу, можна зробити висновок про можливість вживання горіхів в їжу, а також про дотримання умов їх зберігання і транспортування. Якість волоського горіха регулюються законодавчо.

Лабораторія УСАП, акредитована в НААУ, проводить лабораторний аналіз якості волоського горіха з видачею Протоколу державного зразка. 

Сертифіковані методики виконання вимірювань, новітнє лабораторне аналітичне обладнання, висококваліфікований і підготовлений персонал нашої лабораторії дозволяють виконати найскладніші дослідження в стислі терміни та з високою точністю. 

Співпраця з лабораторією УкрСпецАгроПродукт – це гарантія якості та найкоротші терміни виконання аналізів і досліджень, доставка проб і зразків до лабораторії за наш рахунок, оперативна видача протоколів досліджень. 

Критерії оцінки якості волоського горіха 

Контроль якості горіхів полягає у перевірці відповідності зразків вимогам нормативної документації, в тому числі контролюються органолептичні показники, наприклад: 

 • Зовнішній вигляд: горіхи повинні бути цілими, без околоплодника.
 • Забарвлення шкаралупи повинне бути рівномірним, від світло-сірого до світло-коричневого відтінку. 
 • Шкаралупа повинна бути тонкою, легко розколюватися, з гладкою або злегка ребристою поверхнею. 
 • Ядро золотистого або світло-коричневого кольору має легко відділятися від шкаралупи. 

Сертифікат, який підтверджує якість волоського горіха стане запорукою дотримання законодавства та підтримки позитивної бізнес репутації.

Як ми працюємо 

Лабораторія УСАП надає послуги по всій території України. Етапи співпраці наступні: 

 • заповніть форму заявки та надішліть нам на ел.пошту: info@usap.ua;
 • надішліть зразки Вашої продукції з актом відбору проб компанією-перевізником; 
 • по закінченні досліджень, Ви отримаєте Протокол в електронному вигляді безпосередньо в день завершення випробувань; 
 • наступного дня ми надішлемо Вам оригінали документації (безкоштовно). 

Чому варто довірити безпечність Вашої продукції лабораторії УСАП 

Якість нашої роботи та компетентність підтверджені акредитацією в НААУ, а також численними відгуками клієнтів, більшість з яких стають постійними партнерами. Кожному замовнику ми гарантуємо: 

 • високу точність і достовірність результатів випробувань продукції; 
 • своєчасне й оперативне проведення випробувань; 
 • надання протоколів точно в зазначені терміни; 
 • неупередженість і незалежність при проведенні випробувань; 
 • дотримання ділової етики, конфіденційність.

Лабораторія УСАП надає послуги досліджень якості харчової продукції, в тому числі волоського горіху, з 2013 року. В особі нашої компанії Ви матимете надійного та довгострокового партнера.

«УкрСпецАгроПродукт» гарантує сервісне обслуговування, оперативно та якісно виданий результат. Цінова політика лабораторії залишається конкурентною, завдяки довірі постійних замовників. 

Компанія УСАП надає лабораторні послуги українським виробникам, імпортерам та експортерам, аграрним холдингам, фермерським господарствам, приватним підприємцям, торговим представництвам, а також іншим зацікавленим особам або організаціям. 

Для отримання докладної консультації щодо лабораторних досліджень якості і безпечності волоських горіхів, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

Замовте послугу просто заповнивши форму