Макуха

Макуха

Макуха – побічний продукт переробки насіння соняшнику. Вона утворюється в результаті віджиму олії із залишків насіння. Макуха збагачує раціон домашніх тварин протеїнами. Макуха соняшника, в порівнянні з макухою злакових, більш якісний продукт. Він має високу енергетичну та поживну цінність. Партії макухи соняшнику, з підтвердженим лабораторними дослідженнями якістю, знайдуть свого покупця в найкоротші терміни та за досить вигідною для виробника ціною. Лабораторний аналіз макухи – необхідна процедура для учасника ринку, який бажає займати міцні позиції та збільшувати обсяги продажів. Замовити дослідження якості макухи можна в лабораторії «УкрСпецАгроПродукт».

Як ми працюємо 

Лабораторія УСАП надає послуги по всій території України. Етапи співпраці наступні: 

 • заповніть форму заявки та надішліть нам на ел.пошту: info@usap.ua;
 • надішліть зразки Вашої продукції з актом відбору проб компанією-перевізником; 
 • по закінченні досліджень, Ви отримаєте Протокол в електронному вигляді безпосередньо в день завершення випробувань; 
 • наступного дня ми надішлемо Вам оригінали документації (безкоштовно). 

Чому варто довірити безпечність Вашої продукції лабораторії УСАП 

Якість нашої роботи та компетентність підтверджені акредитацією в НААУ, а також численними відгуками клієнтів, більшість з яких стають постійними партнерами. Кожному замовнику ми гарантуємо: 

 • високу точність і достовірність результатів випробувань продукції; 
 • своєчасне й оперативне проведення випробувань; 
 • надання протоколів точно в зазначені терміни; 
 • неупередженість і незалежність при проведенні випробувань; 
 • дотримання ділової етики, конфіденційність.

Лабораторія УСАП надає послуги досліджень якості кормів та кормових добавок, в тому числі макухи, з 2013 року. В особі нашої компанії Ви матимете надійного та довгострокового партнера.

Особливості досліджень якості макухи 

У складі макухи міститься великий відсоток простих білків – протеїнів. Їх концентрація часом досягає 40%. Так само присутня вода, клітковина, олія. Додавання в корм худобі, особливо молодняку, такого поживного продукту, призводить до стимуляції набору маси, зростання й розвитку тварин. 

При проведенні процедури аналізу макухи соняшнику визначають ступінь відповідності даного зразка показниками якості: 

 • органолептичним ( зовнішній вигляд, запах, колір); 
 • фізико-хімічним (вологість, зольність, домішки, масові частки клітковини і протеїну, зараженість шкідниками). 

За бажанням замовника лабораторія УСАП додатково визначає вміст: 

 • мікотоксинів; 
 • токсичних елементів; 
 • радіології. 

Показники якості макухи закріплені законодавчо. Недотримання цих вимог може призвести до втрати бізнес репутації та падіння обсягів продажів та виробництва. У будь-якому випадку, вартість партій макухи соняшникової безпосередньо залежить від її якості, підтвердженої документально. 

Лабораторія компанії УкрСпецАгроПродукт проводить комплексні дослідження якості макухи. На підставі відомостей, отриманих в результаті процедури лабораторного аналізу якості зразків макухи соняшнику, можна зробити висновок про безпечність партії та можливості її використання. 

За результатами проведених досліджень замовник отримує Протокол, що підтверджує якість продукції. Протокол є офіційним державним документом, що характеризує якість і безпечність макухи, відкриває продавцеві нові можливості, а споживачам і партнерам забезпечує впевненість в придбаному товарі.

Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» гарантує сервісне обслуговування, оперативно і якісно виданий результат. Цінова політика лабораторії залишається конкурентною завдяки довірі постійних замовників. 

Компанія УСАП надає лабораторні послуги українським виробникам, імпортерам та експортерам, аграрним холдингам, фермерським господарствам, приватним підприємцям, торговим представництвам, а також іншим зацікавленим особам або організаціям. 

Для отримання докладної консультації щодо лабораторних досліджень якості та безпечності макухи, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

Замовте послугу просто заповнивши форму