Шрот

Шрот

Шрот соняшника є цінним кормовим продуктом, що знайшов широке застосування в тваринництві. Використання соняшникового шроту в якості кормової добавки значно підвищує продуктивність, як домашніх тварин, так і птиці. Шрот – побічний продукт виробництва олій, що отримується в результаті пресування та екстракції насіння соняшнику. Як і будь-який інший продукт, що використовується для корму домашнім тваринам, партії шроту повинні проходити оцінку якості. Показники якості шроту є найважливішим параметром для визначення ринкової вартості цього продукту, тому точний лабораторний аналіз стане базою для встановлення справедливих цін.

 • Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» акредитована відповідно до вимог Національного агентства України: Атестат № 2Н1045 ДСТУ ISO/IEC 17025. 
 • Сфера випробувань спрямована на продукти харчування , сільськогосподарське рослинництво, продукти переробки. 
 • Терміни проведення робіт - від 2-х до 5-ти робочих днів. 
 • За результатами випробувань видається документ державного зразка - Протокол випробувань. 
 • Дослідження якості шроту проводиться відповідно до вимог ГОСТ (ДСТУ) — 4638:2006, ТУ.

Як ми працюємо 

Лабораторія УСАП надає послуги по всій території України. Етапи співпраці наступні: 

 • заповніть форму заявки та надішліть нам на ел.пошту: info@usap.ua;
 • надішліть зразки Вашої продукції з актом відбору проб компанією-перевізником; 
 • по закінченні досліджень, Ви отримаєте Протокол в електронному вигляді безпосередньо в день завершення випробувань; 
 • наступного дня ми надішлемо Вам оригінали документації (безкоштовно). 

Чому варто довірити безпечність Вашої продукції лабораторії УСАП 

Якість нашої роботи та компетентність підтверджені акредитацією в НААУ, а також численними відгуками клієнтів, більшість з яких стають постійними партнерами. Кожному замовнику ми гарантуємо: 

 • високу точність і достовірність результатів випробувань продукції; 
 • своєчасне й оперативне проведення випробувань; 
 • надання протоколів точно в зазначені терміни; 
 • неупередженість і незалежність при проведенні випробувань; 
 • дотримання ділової етики, конфіденційність.

Лабораторія УСАП надає послуги досліджень якості кормів та кормових добавок, в тому числі шроту, з 2013 року. В особі нашої компанії Ви матимете надійного та довгострокового партнера.

Особливості випробувань якості шроту 

Шрот має багатий нутріентний склад. Великий відсоток (30-40%) – це білок та клітковина, також шрот має високий вміст фосфору, вітамінів, мінеральних речовин. З цієї причини він практично не має аналогів в якості вітамінно-мінеральної добавки в корми для свиней, великої рогатої худоби, птиці. 

Варто пам'ятати, що будь-який продукт, який використовується в якості кормової бази для домашніх тварин, повинен проходити попередню оцінку якості. Лабораторний аналіз шроту - обов'язкова процедура для всіх виробників даного продукту. Документально доведена якість шроту соняшнику забезпечує впевненість в продукті споживачеві та великі ринки збуту постачальнику й виробнику. Таким документом стане протокол державного зразка, що підтверджує якість шроту, що поставляється на ринок і його відповідність державним нормам. 

Якість шроту визначається за багатьма показниками, зазвичай їх об'єднують в такі групи: 

 • Органолептичні показники: сірий колір, специфічний запах. 
 • Показники, що забезпечують безпеку: вологість, різні домішки, нітрати, нітрити. 
 • Вміст пестицидів, токсичних елементів, радіоактивних елементів, ГМО тощо. 

Якість шроту має контролюватися на всіх етапах його виробництва, транспортування та реалізації. 

Лабораторія УкрСпецАгроПродукт безкоштовно доставить зразки шроту соняшнику для проведення аналізу. Статус акредитованої підтверджує, що лабораторія працює за сертифікованими методиками, оснащена високоточним аналітичним обладнанням та підготовленим персоналом. Ми оцінимо якість шроту в найкоротші терміни та надамо Протокол досліджень – офіційний документ, що підтверджує якість шроту. 

Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» гарантує сервісне обслуговування, оперативно та якісно виданий результат. Цінова політика лабораторії залишається конкурентною завдяки довірі постійних замовників. 

Компанія УСАП надає лабораторні послуги українським виробникам, імпортерам та експортерам, аграрним холдингам, фермерським господарствам, приватним підприємцям, торговим представництвам, а також іншим зацікавленим особам або організаціям.

Для отримання докладної консультації щодо лабораторних досліджень якості і безпечності шроту, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

Замовте послугу просто заповнивши форму