Пестициди в сільському господарстві

Пестициди в сільському господарстві

Сучасні аграрії по всьому світу використовують пестициди для обробки сільськогосподарських рослин від комах, плісняви, бур'янів, і інших шкідників.
В Україні використання пестицидів контролюється законодавчим органом, згідно зі ст. 12 Закону України «Про пестициди і агрохімікати». У ньому затверджено перелік пестицидів і агрохімікатів, а також їх допустимі норми для використання в автогосподарствах і індивідуальних садах городах.
З огляду на шкідливу небезпеку пестицидів для людини, які своєю токсичністю забруднюють: повітряну атмосферу, грунт, воду, а також всі продукти сільськогосподарської індустрії, відповідні органи вимагають від виробників дотримуватися норм щодо застосування пестицидів.
А так як пестициди в сільському господарстві це процес не оборотний, лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» рекомендує проводити аналіз продуктів харчування на пестициди.

Прилавки наших магазинів давно забули що таке дефіцит, а фрукти і овочі ми можемо купувати як влітку, так і взимку.

У минулі часи, щоб зберегти яблука до весни, доводилося вдаватися до народних прімудростям, так як натуральний продукт то черв'ячок подгризет, то вм'ятина зіпсує. Зараз же в магазинах ми спостерігаємо бездоганні форми овочів і фруктів, що ваблять своїм зовнішнім виглядом. Раніше це було в дивину, зараз споживачі не замислюючись забивають кошика рослинними продуктами.
Як часто споживач замислюватися про те: чи проводилася перевірка пестицидів в продуктах, які ми споживаємо? Хто це контролює?
На сьогоднішній день, в Україні відповідальним органом за контроль безпеки продуктів, є «Держпродспожівслужба». Вона зобов'язана контролювати лабораторний контроль - аналіз пестицидів в овочах і фруктах, на відповідність державним нормам.
І тільки після підтвердження безпеки продукції, виробник має право вийти на ринок.
Але, такий контроль швидше каснется великих аграрних підприємств, які найчастіше відправляють продукцію в країни ЄС, де ще буква закону має силу.
Але що сказати про тих продуктах які потрапляють до нас з-за кордону, чи можемо ми бути впевнені в їхній якості?

Як убезпечити себе від отруйних і смертоносних пестицидів, так як це "міна уповільненої дії".

За десятки років використання хімікатів у сільському господарстві привело до забруднення повітря, рослин, водойм, грунту.
Страждає все людство і тваринний світ, який харчується обробленими хімікатами рослинами. Факти очевидні - ми ризикуємо отримати значні дози пестицидів щодня.

Тому сьогодні ми працюємо для вас, щоб у кожного виробника і звичайного споживача, була доступна можливість переконатися в безпеці придбаної продукції і перевірити наявність пестицидів в овочах, фруктах, а також інших харчових продуктах харчування

Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» акредитована в національному агентстві України, готова надати якісний сервіс і достовірний результат.

На всі питання, які виникнуть в процесі відбору Ви можете отримати відповідь