Послуги випробувальної лабораторії в Миколаєві

Послуги випробувальної лабораторії в Миколаєві

Шукаєте в м.Миколаєві компетентну лабораторію, яка відчуває сільськогосподарську продукцію? Хочете отримати результати в прийнятні терміни?

Тоді звертайтеся до нас, адже ТОВ УкрСпецАгроПродукт надає якісні послуги з лабораторних випробувань зернових культур (пшениця, жито, Кукрузе, ячмінь, овес, соя, горох та інші).

Також наша лабораторія проводить аналіз якісних показників і перевірку показників безпеки олійних культур (ріпак, соняшник, кунжут, гірчиця і ін.) І рослинних масел.

Ми працюємо з усіма містами України. Доставка зразків до лабораторії здійснюється «Новою поштою» або іншій зручній Вам службою доставки, причому послуги кур'єра оплачуємо ми.

Наша незалежна лабораторія акредитована на відповідність стандарту ДСТУ ISO 17025 та оснащена сучасним обладнанням, необхідним для проведення різних видів аналізу: фізико-хімічні, радіологічні, молекулярно-генетичні, органолептичні).

Випробування ми проводимо оперативно і якісно. Термін виконання робіт 2 - 4 дні з моменту отримання зразка. А ціни істотно нижче, в порівнянні з іншими лабораторіями.

Детальніше про послуги лабораторного дослідження продукції і сировини компанії

На всі питання, які виникнуть в процесі відбору Ви можете отримати відповідь