Атестація виробничих лабораторій

Атестація виробничих лабораторій

Від точності досліджень, а також від їх результатів залежить подальше використання сировини. Для того щоб упевнитися в достовірності отриманих результатів, а також придатності засобів вимірювальної техніки до застосування, проводиться атестація лабораторій (контроль метрологічних характеристик). 

Основну роль в підвищенні якості продукції грає система вимірювань. У статті Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» зазначено, що вимірювальні лабораторії можуть виконувати вимірювання у сфері поширення державного метрологічного нагляду за умови їх атестації на проведення вимірювань. 

Підтвердження якості результатів діяльності лабораторій 

При атестації (під стандарт 17025) розробляються необхідні документи, проводиться аналіз діяльності вимірювальної лабораторії. Атестована лабораторія має право виконувати метрологічні роботи відповідно до галузі атестації. 

Процедура здійснюється відповідно до вимог і положень нормативно-правових актів. Для прискорення і спрощення процедури Ви можете замовити для підприємства експертний супровід (підготовку) лабораторії від компанії «УкрСпецАгроПродукт». Наші фахівці мають значний практичний досвід в розробці та впровадженні систем менеджменту лабораторій, в підготовці до атестації і акредитації, організації міжлабораторних порівнянь, валідації методик та інших супутніх процедурах, спрямованих на забезпечення та підтвердження якості (достовірності) результатів досліджень або вимірювань, що проводяться в лабораторіях замовників . Послуги надаються по всій території України.

Основним напрямком Атестації лабораторії є перевірка обладнання та видача відповідних документів про це. Для підтвердження компетентності лабораторії необхідна її Акредитація в НААУ. 

Після виїзду фахівців нашої компанії і проведення необхідних процедур, Ви отримаєте Свідоцтво про атестацію виробничо-технічної лабораторії та Область атестації (додаток до Свідоцтва). 

Для нових організацій та при створенні лабораторій пропонуємо консультацію щодо правильного формування лабораторії обладнанням, фахівцями, ведення документації, законодавчим вимогам та консультування щодо відкриття лабораторії і розширенню сфери акредитації. 

За детальною консультацією щодо процедури атестації виробничої лабораторії, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

Замовте послугу просто заповнивши форму