В Україні вирощування олійного льону відкриває великі перспективи для аграріїв: можливість заробити як на внутрішньому ринку, так і не зовнішньому. Вирощувати олійний льон в Україні сьогодні вигідно. Погодні умови, грунт, клімат – все сприяє врожайності культури. Цим успішно користуються багато вітчизняні аграріїв, чим зумовлена висока конкуренція. Один з ключових способів закріплення позицій на ринку – це забезпечення і підтвердження бездоганної якості та безпечності продукції.
Основними критеріями якості льону є його:
Відповідно до вимог державних стандартів України, важливі також: рівень токсичних металів, мікотоксинів, і пестицидів – це основні показники безпечності льону. Всі зазначені параметри льону можна перевірити в спеціалізованих лабораторіях
Лабораторія УСАП оснащена сучасним обладнанням, виконує повний комплекс досліджень на відповідність державним нормам швидко і якісно.
Аналіз насіння льону
Показник
Вологість, %
Сміттєва домішка, %
Оліїста домішка, %
МЧ/ олії на перерахунку на СУХУ речовину, (олійність)
Кислотне число олії , мг КОН/г,
Йодне число олії, г J2/100г
Зараженість шкідниками
Показники безпеки
Токсичні елементи, мікотоксини, пестициди
Вміст радіології
Питома активність Цезію-137, Стронцію-90
Генетично модифікований організм (ГМО)
ГМО, показник якісно
ГМО, показник кількісно
Лабораторія УСАП надає послуги по всій території України. Етапи співпраці наступні:
Якість нашої роботи та компетентність підтверджені акредитацією в НААУ, а також численними відгуками клієнтів, більшість з яких стають постійними партнерами. Кожному замовнику ми гарантуємо:
Лабораторія УСАП надає послуги досліджень показників якості та безпеки льону з 2013 року. В особі нашої компанії Ви матимете надійного та довгострокового партнера.
Льон олійний слабо схильний до ураження хворобами і шкідниками. З хвороб небезпечні:
Все районовані сорти льону стійкі до захворювань фузаріозу.
Склад ґрунтів посівних площ відіграє важливу роль в остаточній якості врожаю. Тому, незважаючи на невибагливість льону, слід подбати про безпечність і якість ще на етапі засіву, шляхом підготовки і збагачення ґрунту.
Перевірити на якість насіння допоможуть спеціалізовані лабораторії, акредитація яких дозволяє перевірити якість насіння льону на відповідність нормам. Насіння льону олійного широко застосовують в харчовій промисловості вітчизняні виробники, і не тільки, Україна успішно експортує льон на зовнішньому ринку, що тягне за собою постійний контроль продукції на безпечність.
Хімічний склад насіння льону можна вивчити тільки в умовах спеціалізованої лабораторії. Такі дослідження проводить компанія УСАП. В ході досліджень встановлюється якість продукту, керуючись ДСТУ насіння льону – основним регламентним документом.
Дослідження проводиться за такими параметрами:
Ці показники дозволять аграріям і виробникам харчових продуктів з насіння льону переглянути технології вирощування, зберігання і переробки сировини.
Щоб провести хімічний склад льону, необхідно відібрати зразки та надати для лабораторних досліджень. Залежно від способу зберігання сировини, вилучення здійснюють наступним чином:
1. З розсипу відбирають 15 жмень або набирають комірним щупом з різних верств насипу.
2. Вилучення з партій виконуються з кожної тонни за допомогою спеціальної конусної гуртки (ємність до 100 г насіння).
Зверніть увагу: в процесі вилучення насіння слід переміщувати. При вилученні насіння з партії щупом проводиться тільки орієнтовна оцінка якості.
3. Якщо насіння зберігається в мішках, то вилучаються окремі зразки у такій відповідності:
4. Для формування об'єднаної проби проводиться точковий відбір з партій в залежності від сукупної ваги:
5. Точкові проби вилучають:
6. Зразки слід упакувати в тканинні або паперові пакети та закріпити на ній етикетки, на яких вказати:
Тару необхідно щільно закрити, тканинні мішечки зашити, паперові конверти або пакети заклеїти і опломбувати сургучем.
Результат дослідження – це офіційний висновок, виданий сертифікованою дослідницькою лабораторією УСАП, що визнається всіма учасниками вітчизняного та міжнародного ринків.
Лабораторія УСАП гарантує сервісне обслуговування, оперативно і якісно виданий результат. Цінова політика лабораторії залишається конкурентною, завдяки довірі постійних замовників.
Запрошуємо до співпраці аграріїв, виробників сільськогосподарської сировини і компанії, що спеціалізуються на переробці вторинної сировини, приватних підприємців, виробників продуктів харчування.
Для отримання докладної консультації щодо лабораторних досліджень якості сої, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.