Сертифікат відповідності на продукцію

Сертифікат відповідності на продукцію

Сертифікат відповідності якості – це документ, який видається незалежною третьою особою, що підтверджує, що вироби відповідають чинним нормам, стандартам або вимогам технічних регламентів. На відміну від декларацій відповідності, які є заявою безпосередньо виробника або імпортера, сертифікат відповідності якості продукції – більш вагомий «аргумент» підтвердження відповідності, оскільки характеристики підтверджують експертні висновки незалежних уповноважених установ, які пройшли процедуру акредитації. 

Відповідно до законодавства України, вся продукція, для якої потрібна обов'язкова сертифікація, підлягає проходженню цієї процедури. Без сертифіката відповідності такі товари не допускаються до митного очищення, поширенню на ринку. Їх перелік затверджується Кабінетом міністрів України. 

В інших випадках виробник або імпортер можуть отримати сертифікат добровільно. Залежно від особливостей товару, відповідність якого декларує зацікавлена особа, отримання сертифікату є одним з необхідних етапів процесу декларування. 

Слід пам'ятати, що для окремих видів товарів для вільного поширення на ринку, крім зазначених вище документів, можуть знадобитися також висновки інших служб (санітарно-гігієнічної, ветеринарного контролю, захисту рослин, тощо). 

Схеми сертифікації продукції

Залежно від конкретної ситуації заявника, умов і періодичності виробництва (імпорту) товарів, для обов'язкової або добровільної сертифікації можуть бути прийняті такі схеми проходження процедури: 

  • Сертифікат відповідності продукції на зразок 

Видається для поодиноких виробів на кожен зразок продукції. Проводяться дослідження зразка, що сертифікується. 

  • Сертифікат відповідності продукції на партію 

Для партії певного розміру (кількості), який (яку) вказують в тексті документа. Дослідження проводять на зразках з партії, кількість і порядок відбору яких встановлює орган із сертифікації. 

  • Сертифікат відповідності серійної продукції 

Дослідження зразків проводять з певною періодичністю та за встановленою органом із сертифікації методикою. Може знадобитися атестація виробництва, його обстеження, оцінка системи якості. Вироби, що сертифікуються, підлягають технічному нагляду уповноваженими органами. 

Звернувшись до компанії «УкрСпецАгроПродукт», Ви отримаєте необхідні експертні консультації та оцінку ситуації для вибору оптимальної схеми сертифікації. 

Термін дії сертифіката відповідності на продукцію

За винятком поодиноких виробів та сертифікованих партій, термін дії сертифікату може тривати від одного року до трьох років залежно від прийнятої схеми проходження сертифікації. 

Як оформити сертифікат відповідності на продукцію?

Для того щоб отримати сертифікат відповідності на продукцію в компанії «УкрСпецАгроПродукт», необхідно пройти наступну процедуру: 

  • подача заявку на проходження сертифікації; 
  • укладення договору; 
  • вилучення та надання зразків для випробувань; 
  • проведення компанією «УкрСпецАгроПродукт» необхідних досліджень та експертиз; 
  • оформлення протоколу з висновками; 
  • отримання підсумкового документа.

Як отримати сертифікат відповідності на продукцію, залежить від заявника, однак для ефективного проходження процедури необхідна співпраця з сертифікуючим органом, який має достатній досвід та кваліфікацію в цій сфері. 

Вартість сертифіката залежить від прийнятої схеми проходження процедури. 

Звичайно, де отримати сертифікат відповідності на продукцію, залежить, перш за все, від заявника, однак якщо Вам потрібна професійна допомога організації, що працює в містах Київ, Харків, Кривий Ріг та інших областях України, співпраця з компанією «УкрСпецАгроПродукт» повністю виправдовує справедливу й доступну ціну на наші послуги за умови гарантії їх високої якості. 

Для отримання докладної консультації щодо отримання сертифіката відповідності на продукцію, яку Ви віробляєте або імпортуєте, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

Замовте послугу просто заповнивши форму