Сертифікація кабелю

Сертифікація кабелю

Якість кабельно-провідникової продукції вимагає особливої уваги, оскільки дана продукція відноситься до числа виробів, від яких залежить пожежна безпека приміщень. Кабель низької якості, характеристики якого не відповідають заявленим, та рівню навантаження – ризик виникнення коротких замикань, псування техніки, загорянь. 

Технічні характеристики кабелю містять описи безлічі параметрів. Ступінь чистоти металу провідника, товщина ізоляції та оболонки, максимальне струмове навантаження та опір, максимальна робоча температура та мінімальна температура проведення монтажних робіт – ці та багато інших параметрів визначають призначення кабелю та умови його експлуатації. 

В Україні немає технічного регламенту кабельної продукції, проте в країні діють численні ДСТУ (ГОСТи), які регламентують діапазони значень нормативних показників виробів. Незважаючи на те, що обов'язкова сертифікація кабелю не передбачена законами України, виробник або імпортер зобов'язані подати декларацію відповідності заявленим характеристикам, або отримати сертифікат відповідності вимогам якості та безпечності добровільно. 

Документальне підтвердження якості та безпечності продукції – це можливість розширення ринків збуту, завдяки підвищенню довіри потенційних споживачів або партнерів, державних контролюючих органів, тощо.

Звернувшись до фахівців компанії «УкрСпецАгроПродукт», Ви отримаєте повний комплекс послуг з підготовки та проходження сертифікації кабельно-провідникової продукції.

Як відбувається сертифікація кабельної продукції

Заява про відповідність на кабельну продукцію – це письмове підтвердження виробником її характеристик та відповідності нормативним документам. На відміну від неї, сертифікат відповідності – це експертний висновок про якість продукції, винесений незалежною стороною. Різниця між документами полягає в відповідальності за підтвердження характеристик продукції. 

У разі, якщо виробник кабелю не використовує в роботі національні стандарти або використовує їх частково, він повинен сертифікувати свої вироби. 

Сертифікація кабелю може проходити за такими схемами: 

  • сертифікація одиничних виробів; 
  • сертифікація партії кабельної продукції; 
  • сертифікація серійної продукції, яка може включати, окрім досліджень зразків кабелю, обстеження виробництва та оцінку діючих систем якості. 

Компанія «УкрСпецАгроПродукт» має значний досвід в сертифікації кабельної продукції. Наші фахівці допоможуть правильно обрати схему проходження процедури, компетентно та в строки виконають необхідні дослідження та складуть протокол, на підставі якого можна отримати сертифікат відповідності. 

Для отримання докладної консультації щодо сертифікації кабельно-провідникової продукції, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок. 

Ми працюємо по всій Україні: в Києві, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Чернігові, Запоріжжі, Харкові та інших містах і областях!

Замовте послугу просто заповнивши форму