Сертифікація миючих засобів

Сертифікація миючих засобів

До миючих відносять всі засоби, які забезпечують процес очищення за допомогою мила або інших поверхнево-активних речовин. Вони можуть вироблятися в різних формах (рідкі, тверді, у вигляді порошку або паст, тощо). 

Вимоги до якості та безпечності миючих засобів встановлені відповідним Технічним регламентом.

Так, в ньому перераховані критерії відповідності за такими характеристиками: 

  • рівень біологічного розпаду активних речовин; 
  • обмеження рівня фосфатів; 
  • маркування (інформація про склад, дозування, технічний опис інгредієнтів). 

Крім перерахованих критеріїв, миючі засоби повинні бути безпечними з точки зору санітарно-гігієнічних норм. Виробникові (постачальнику, імпортеру) не ставиться в обов'язок сертифікація мила (в т.ч. мила ручної роботи), пральних порошків та іншої подібної продукції, проте він повинен мати документ, що підтверджує відповідність вимогам Технічного регламенту. 

Таким чином, хоч мило і не підлягає обов'язковій сертифікації, його безпечність має бути підтверджена. 

Звернувшись до фахівців компанії «УкрСпецАгроПродукт», Ви отримаєте повний комплекс послуг з підготовки та проходження сертифікації мийних засобів, мила. Сертифікат відповідності – документ, що забезпечує ряд переваг: 

  • підвищення лояльності споживачів; 
  • підвищення довіри потенційних партнерів; 
  • розширення ринків збуту; 
  • переваги при участі в тендерах; 
  • відсутність проблем з контролюючими органами.

Сертифікація косметичної та парфумерної продукції

Особливість цих видів продукції полягає в тому, що речовини, що входять до їх складу, впливають на шкірний покрив та слизові тканини людини. Тому на перший план виступає необхідність підтвердження відповідності санітарним та гігієнічним вимогам. 

Незважаючи на те, що обов'язкова сертифікація парфумерно-косметичної продукції не передбачена законом, процедура підтвердження відповідності критеріям безпечності бажана, а іноді й необхідна (умови торговельних мереж, тендерні заявки, експорт). 

Як підтвердити відповідність миючих засобів та парфюмерно-косметичної продукції

Виробник або постачальник може видати декларацію відповідності або пройти процедуру добровільної сертифікації продукції. Слід зазначити, що в деяких випадках (часткове або повне недотримання національних стандартів) для декларації відповідності необхідна добровільна сертифікація. Обидва документи мають рівну силу, але різні по суті. Для прийняття вірного рішення та ефективності подальших дій слід звернутися до фахівців. 

У компанії «УкрСпецАгроПродукт» є експертні та технічні можливості для сертифікації мийних засобів і парфюмерно-косметичної продукції. Поряд з високою оперативністю роботи до наших переваг відноситься й лояльна цінова політика. 

Для отримання докладної консультації щодо сертифікації мийних засобів, мила, парфюмерно-косметичної продукції, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

Ми працюємо по всій Україні: в Києві, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Чернігові, Запоріжжі, Харкові та інших містах і областях!

Замовте послугу просто заповнивши форму