Сертифікація фарби

Сертифікація фарби

Обов'язкова сертифікація лакофарбових виробів не передбачена українським законодавством. Також немає чинного вітчизняного технічного регламенту на такий вид продукції. 

На ринку існує величезна кількість видів фарб. Їх застосовують для створення художніх творів, охдоблення інтер'єрів та різних зовнішніх поверхонь. Фарбу наносять на предмети меблів, одяг, іграшки, з її допомогою проводять розмітку дорожнього полотна та багато іншого. 

Різна хімічна основа, різноманіття пігментів, наповнювачів та в’яжучих речовин, надають лакофарбовим виробам необхідні властивості, що визначають конкретну сферу їх застосування. 

Єдиним способом підтвердження заявлених характеристик фарб є їх добровільна сертифікація. Пройшовши цю процедуру, виробник отримає підтвердження незалежною організацією – документ (Сертифікат відповідності), який засвідчить, що його продукція: 

  • безпечна для людини і навколишнього середовища; 
  • має властивості, що відповідають умовам застосування; 
  • має характеристики, відповідні заявленим. 

Так, наприклад, сертифікація дорожньої фарби підтвердить її стійкість до стирання, світловідбивну здатність, стійкість до впливу зовнішнього середовища. 

Важливо пам'ятати, що наявність сертифіката може бути необхідною умовою для участі в державних тендерах та при постачанні на виробництво, будівельні об'єкт, тощо. Для фарб побутового застосування може знадобитися наявність санітарно-гігієнічного висновку. Особливо високі вимоги пред'являються при закупівлях лакофарбової продукції для інтер'єрів дитячих і навчальних, медичних установ. 

Як отримати сертифікат відповідності на фарбу

Щоб оперативно та з найменшими витратами ресурсів підтвердити характеристики своєї продукції, потрібно зробити лише кілька кроків: 

  • відправити заявку в компанію «УкрСпецАгроПродукт»; 
  • укласти договір; 
  • безкоштовно відправити зразки для досліджень. 

Фахівці «УкрСпецАгроПродукт» протягом 2-3 днів проведуть необхідні випробування та за їх результатами складуть Протокол, який буде підставою для отримання сертифіката відповідності. 

Для отримання докладної консультації щодо сертифікації лакофарбової продукції, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок. 

Ми працюємо по всій Україні: в Києві, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Чернігові, Запоріжжі, Харкові та інших містах і областях!

Замовте послугу просто заповнивши форму