Global G.A.P.

Global G.A.P.

Компанія «УСАП» пропонує послуги з розробки та впровадження системи управління безпечністю сільськогосподарської продукції Global G.A.P. Експертна підтримка від УСАП забезпечить інтеграцію вимог стандарту з урахуванням індивідуальних особливостей діяльності підприємства.

Схема сертифікації Global G.A.P. розроблена для первинних операторів ринку сільгосппродукції: виробників, переробних підприємств, фермерських господарств. Відповідність вимогам Global G.A.P. особливо важлива для підприємств, що планують експорт до країн ЄС, США, Китаю, Таїланду, Японії, Індії та ін. Торгові мережі досить часто висувають вимоги до постачальників сільгосппродукції про обов'язкову наявність сертифікату Global G.A.P.

Етапи впровадження системи Global G.A.P.

Аналіз діяльності. Експерти УСАП проведуть діагностичний аудит підприємства для аналізу вихідного стану системи управління, оцінки невідповідностей, вивчення особливостей діяльності.

Підготовка персоналу. Тренінги та практичні семінари за стандартом Global G.A.P. для персоналу підприємства, відповідального за впровадження та підтримку системи менеджменту.

Документування системи. Розробка пакету документації системи менеджменту безпечності кормової продукції Global G.A.P.

Інтеграція та тест-драйв. Впровадження розробленої системи управління Global G.A.P., тестування її ефективності.

Внутрішній аудит. Експертна оцінка коректності впровадження системи менеджменту, виявлення та аналіз невідповідностей, розробка рекомендацій щодо їх усунення.

Супровід під час сертифікації. Підготовка пакета заяви на сертифікацію у системі Global G.A.P., аудит акредитованим органом із сертицікації.

Отримання сертифіката. Обробка зауважень від аудиторів сертифікуючого органу, розробка коригувальних заходів для отримання позитивного рішення про видачу Сертифіката.

Переваги впровадження та сертифікації системи Global G.A.P.

Інтеграція вимог Global G.A.P. та сертифікація системи управління відкривають підприємству широкі можливості розвитку та підвищення ефективності діяльності:

 • контроль ризиків безпечності та якості продукції;
 • зниження втрат та витрат, викликаних браком;
 • оптимізація витрат сировини та ресурсів;
 • контроль якості та безпечності на кожному етапі;
 • підвищення лояльності всіх зацікавлених сторін;
 • розширення партнерських можливостей;
 • демонстрація відповідності вимогам щодо безпечності та якості;
 • підвищення інвестиційної привабливості;
 • вихід на міжнародні ринки;
 • доступ до тендерів.


Сертифікація Global G.A.P. «під ключ» з УСАП

Схемою Global G.A.P. визначено два шляхи оцінки відповідності:

 • без впровадження системи управління;
 • з впровадженням системи управління.

Крім того, передбачені інспекції дух типів: планові та позапланові, а також сертифікаційні аудити. Інспекції проводяться з метою оцінки рівня відповідності діяльності підприємства вимогам стандартів Global G.A.P. Аудити ж націлені на ефективність процесів та оцінку системи менеджменту якості в цілому.

Експерти «УСАП» допоможуть обрати оптимальний варіант сертифікації, розробити індивідуальний алгоритм інтеграції вимог Global G.A.P., забезпечити відповідність та готовність підприємства до процедури сертифікації.

Для детальної консультації з питань розробки та впровадження системи менеджменту Global G.A.P. залишайте заявку на нашому сайті або зв'яжіться з менеджером за вказаними номерами телефону. Працюємо із підприємствами по всій Україні.

Замовте послугу просто заповнивши форму