Розрахунок викидів за ISCC

Розрахунок викидів за ISCC

Сертифікований експерт УСАП за ISCC- якісно, достовірно здійснить розрахунки викидів парникових газів для підприємств агросектору, які вирощують зернові та олійні культури, переробляють їх. Проводимо розрахунки викидів при виробництві (переробці) готового продукту: олії соняшникової, олії соєвої, олії ріпаку, олії льону, етанол, біодизель, біометан. Усап розрахувоє викиди парникових газів для будь-якого продовольчого виробництва, опираючись на фактичні показники, надаючи замовникові консультації щодо збору даних. Здійснюючи розрахунки викидів, ми формуємо зручний у користуванні калькулятор, та надаємо консультації з верифікації розрахунків, як того вимагають аудити щодо дотримання Європейської Директиви з відновлювальних джерел та систем сертифікації сталого виробництва (ISCC EU, ISCC PLUS, RED Cert). Навчаємо користуватися калькулятором розрахунків викидів парникових газів. Наш досвід співпраці з фермерськими господарствами, трейдерами, олієпереробними заводами, виробництвами з переробки відходів, виробниками біоетанолу як в Україні, так і за її межами, дозволяє нам виконувати розрахунки будь-якої складності. 

Етапи послуг:

Вибір даних для здійснення розрахунків – під кожен вид виробничої діяльності, застосовуються вимоги Європейської Директиви та нормативно-правових документів. За консультацією з нашої сторони, замовник робить вибірку даних, для майбутніх розрахунків викидів. 

Побудова електронного калькулятора та здійснення розрахунків – розрахунки проводяться із застосуванням методики Європейської Директиви з відновлювальних джерел (RED II), що є вимогою при сертифікації підприємства по системах ISCC EU, ISCC PLUS, RED Cert. 

Передача замовнику кінцевих результатів розрахунків викидів парникових газів – поряд з передачею результатів розрахунків нашим експертом проводиться роз’яснення щодо користування електронного калькулятора. Будуть надані консультації в частині використаних даних та подальших дій замовника що дозволить персоналу проводити розрахунки самостійно.

Експорт аграрної продукції до країн ЄС вимагає дотримуватися Директиви, прийнятої Радою ЄС, що зобов’язує збільшити обсяги виробництва палива з відновлювальних джерел (сільськогосподарської продукції, відходів). Тож європейські підприємства змушені шукати постачальників серед українських аграріїв, сертифікованих за схемою сертифікації ISCC EU, ISCC PLUS, RED Cert. А від так, здійснення розрахунків викидів ПГ є обов’язковою умовою при реалізації в країни Європейського Союзу для більшості зернових культур та переробленої продукції. Крім цього ціна продукції, яка реалізується з сертифікованого (ISCC) виробництва, чи то фермерського господарства, вища. 

Строки здійснення розрахунків викидів ПГ. На строки розрахунків впливають: 

типи підприємства (фермерське господарство, переробник, зберігання та дистриб’юція, переробка відходів) ;

обсяги продукції 

кількість постачальників (постачальники сировини, продукції) 

В середньому УСАП проводить розрахунки від 3-х до 8 робочих днів. 

Дані (показники) для розрахунків викидів ПГ. Які саме дані потрібні, теж залежать від галузі, типу підприємства. Розрахунки при виробництві, дистриб’юціїї біопалива здійснюються на всіх етапах (з поля, за умови що замовник є фермером, дані по зберіганню від еоеватора та дані по переробці).


Часто покупці запитують чисельне значення викидів ПГ на конкретну партію товару. Як правило подібні запити роблять до вже сертифікованих підприємств, господарств по системах сталого виробництва (REDCert, ISCC EU). В такому разі, замовнику необхідно подати відповідну заявку в орган сертифікації про наміри розширити сферу на розрахунок викидів, а також надати розрахунки для перевірки аудитору ISCC. 


Ціна розрахунків викидів парникових газів в УСАП, найдешевша на ринку. Співпраці з УСАП буть то в розрахунках викидів, чи написанні системи якості для подальшої сертифікації ISCC - завжди за офіційним договором та з ПДВ. Повідомивши в телефонному режимі консультанту УСАП про тип підприємства, кількість постачальників та культур, протягом двох годин ви зможете отримати остаточну ціну та строки розрахунків викидів ПП. 


Замовте послугу просто заповнивши форму