Сертифікація ISO 9001

Сертифікація ISO 9001

Міжнародний стандарт ISO 9001 регламентує вимоги до систем управління (менеджменту) якістю на підприємствах і в організаціях, які сприяють поліпшенню процесів менеджменту, ефективному управлінню бізнесом та зростанню конкурентоспроможності. 

Стандарт ДСТУ ISO 9001:2015 є універсальним, його можуть використовувати підприємства або організації будь-якої форми власності, що надають різні послуги, або випускають продукцію, незалежно від масштабу і сфери діяльності. 

Сертифікація ISO 9001 в Україні 

Сертифікація по ISO 9001 – добровільна процедура. Однак якщо Ви прагнете до розвитку бізнесу, забезпечення високої якості продукції або послуг, можливості надавати підтвердження та гарантії якості всім зацікавленим сторонам – Вам необхідно впровадження ISO 9001 та подальша сертифікація системи менеджменту якості (СМЯ). 

Для отримання сертифікату ISO 9001 організації необхідно продемонструвати свою здатність відповідати нормативним вимогам, ефективно застосовувати систему та організовувати свою роботу для задоволення потреб замовника. 

Звернувшись до компанії «УкрСпецАгроПродукт», Ви зможете отримати повний комплекс експертних послуг з підготовки, розробки, впровадження та адаптації СМК, а також її сертифікації.

Переваги сертифікації системи управління якістю по ISO 9001 

Підвищення ефективності бізнесу і набуття статусу надійної компанії 

Функціонуюча система якості по ISO 9001 дозволяє організувати процеси поставки товарів і послуг, які будуть задовольняти потреби замовників, а також законодавчі та інші регламентовані вимоги. 

Переваги при участі в тендерах 

Досить часто однією з вимог до тендерних пропозицій є наявність сертифіката ISO 9001, що підтверджує наявність у Вашої компанії впровадженої системи управління, яка забезпечує реалізацію контролю якості виготовленої продукції або послуг, що надаються. 

Можливість постійного вдосконалення 

Стандарт ISO 9001 передбачає застосування процесного підходу з використанням циклу «Плануй - Виконуй - Перевіряй - Дій» (PDCA), який дозволяє забезпечувати впевненість в тому, що процеси в організації керовані, контрольовані та належним чином забезпечені. 

Ризик-орієнтоване управління 

ISO 9001 передбачає застосування ризик-менеджменту, який дозволяє визначати чинники, здатні викликати відхилення процесів і системи управління від запланованих результатів, з метою встановлення заходів контролю для зменшення їх негативного впливу. 

Здатність підтверджувати відповідність існуючим вимогам до системи управління якістю 

Разом з Сертифікатом Ви отримаєте дозвіл на застосування знака системи сертифікації ISO 9001, який на маркуванні Вашої продукції стане підтвердженням наявності дієвої системи управління.

Вихід на міжнародний ринок 

В європейській практиці існує поділ організацій на 3 категорії: 

  • надійні (мають впроваджену та сертифіковану систему управління якістю); 
  • щодо надійні (мають впроваджену, проте не сертифіковану, систему управління); 
  • ненадійні (відсутня система якості). 

Якщо Ви плануєте співпрацювати з великими європейськими компаніями, то Вас будуть оцінювати саме за цим принципом. 

Наявність сертифіката ISO 9001 дозволяє спростити процедури отримання різних дозволів в більшості країн світу. 

Наша компанія допоможе Вам з оперативною розробкою документів системи управління якістю, її впровадженням та отриманням сертифікату. 

Сертифікація СМЯ корисна широкому колу організацій, так як стандарт ISO 9001 є універсальним та адаптивним, як для невеликих підприємств, так і для великих організацій, включаючи холдинги та корпорації. Тому отримати сертифікат відповідності діючої СМЯ за стандартом ISО 9001 може будь-яка організація, незалежно від форми власності. 

Для отримання докладної консультації щодо розробки, впровадження та сертифікації СМЯ по ISО 9001, а також з приводу організації навчання персоналу, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

Замовте послугу просто заповнивши форму