Сертифікація ISO 22000

Сертифікація ISO 22000

Необхідність зміцнення системи безпеки харчових продуктів при їх виробництві та реалізації на внутрішньому й міждержавному рівнях продиктована активною глобалізацією джерел постачання харчової продукції, наповненням ринків та зростаючою конкуренцією. 

Стандарт ISO 22000-2018

Система управління безпекою харчових продуктів (НАССР) відповідно до стандарту ISO 22000 standard має міжнародне визнання як найбільш економічно ефективний засіб контролю над харчовою безпекою. 

Система HACCP 22000

Система haccp 22000 – це дії, спрямовані на забезпечення максимально можливої безпеки при виробництві всіх харчових продуктів. Політика забезпечення безпеки харчової продукції повинна охоплювати всі етапи харчового ланцюга – від виробництва сировини до споживання готового продукту. 

Систему, впроваджену відповідно до стандарту ІСО 22000, можуть застосовувати всі організації, незалежно від розміру, які здійснюють діяльність в сфері виробництва, переробки або реалізації харчової продукції, а також її зберігання і транспортування, виготовлення матеріалів, призначених для безпосереднього контакту з продуктами харчування (пакування, тари, тощо). 

Прикладом можуть стати елеватори, для яких вимога наявності системи прямо не висувається, але умови зберігання та обробки сировини на площах елеватора є надзвичайно важливими для підприємств, які в подальшому будуть працювати з цією сировиною. 

Застосування системи НАССР 22000 2018 на всіх стадіях виробництва дає можливість перейти від випробування кінцевого продукту до розробки профілактичних методів при виробництві продукції для гарантії її безпеки, що в свою чергу знизить ризики отримання неякісного продукту та підвищить рівень ділової репутації підприємства. 

Звернувшись до компанії «УкрСпецАгроПродукт», Ви зможете отримати повний комплекс експертних послуг з підготовки, розробки, впровадження та адаптації системи менеджменту харчової безпеки НАССР (ІСО 22000), а також її сертифікації.

Впровадження ІСО 22000 

Процедура впровадження системи та підтвердження її відповідності стандарту ISO 22000 є досить важким і тривалим процесом, і включає роботи за наступними напрямками: 

  • Аналіз готовності підприємства до впровадження системи (рекомендації аудитора- консультанта щодо можливих змін у виробничих процесах згідно з міжнародними вимогами). 
  • Розробка документів і впровадження системи – визначення процедур, небезпечних факторів при виробництві (ризиків), навчання персоналу. 
  • Підтвердження відповідності – отримання сертифіката відповідності системи вимогам стандарту ISO 22000 у вітчизняному або міжнародному органі з сертифікації. 

Отримання сертифікату відповідності системи управління безпекою стандарту ISO22000 – це найбільш ефективний спосіб підтвердити виконання вимог Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» та підвищити безпечність своєї продукції до рівня міжнародних стандартів. 

Впровадження цієї концепції може бути ключем до розширення масштабів діяльності для Вашої компанії, особливо якщо вона бере участь в міжнародній торгівлі. 

Вартість та терміни впровадження системи НАССР залежать від галузі та розміру підприємства. 

Для прорахунку достатньо заповнити форму анкети. 

Обравши компанію УкрСпецАгроПродукт для розробки системи та супроводу при її сертифікації, Ви отримаєте сертифікат відповідності та надійного бізнес-партнера, готового допомогти в складних ситуаціях. 

Для отримання докладної консультації щодо розробки, впровадження та сертифікації системи безпечності харчової продукції по ISO 22000, а також з приводу організації навчання персоналу, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок. 

Ми працюємо по всій Україні: в Київ, Одессі, Миколаєві, Дніпрі, Чернігові, Харкові та інших містах й областях.

Замовте послугу просто заповнивши форму