Йод харчовий

Йод харчовий

Йод – досить поширений хімічний елемент. Його присутність у продуктах харчування в тих чи інших концентраціях обумовлена природними чинниками. Також йод може бути доданий в продукти штучно, або введений в раціон у якості харчової добавки. Вміст йоду в раціоні особливо важливий для вагітних, годуючих матерів та новонароджених. Цей мікроелемент відіграє найважливішу роль в обміні речовин. 

Ключовою умовою конкурентоспроможності виробника та постачальника харчових добавок є випуск якісної продукції. Проведений УСАП лабораторний аналіз харчової добавки йоду – запорука впевненості в безпечності та якості. Провести такий аналіз можливо виключно в спеціалізованій лабораторії.

 • Лабораторія від «УкрСпецАгроПродукт» акредитована відповідно до вимог Національного агентства України: Атестат № 2Н1045 ДСТУ ISO/IEC 17025. 
 • Сфера випробувань спрямована на продукти харчування , сільськогосподарське рослинництво, продукти переробки. 
 • Терміни проведення робіт - від 2-х до 5-ти робочих днів. 
 • За результатами випробувань видається документ державного зразка - Протокол випробувань. 
 • Дослідження якості йоду харчового проводиться відповідно до вимог ГОСТ (ДСТУ) 4816:2007 - Технічні умови.


Як ми працюємо 

Лабораторія УСАП надає послуги по всій території України. Етапи співпраці наступні: 

 • заповніть форму заявки та надішліть нам на ел.пошту: info@usap.ua;
 • надішліть зразки Вашої продукції з актом відбору проб компанією-перевізником; 
 • по закінченні досліджень, Ви отримаєте Протокол в електронному вигляді безпосередньо в день завершення випробувань; 
 • наступного дня ми надішлемо Вам оригінали документації (безкоштовно). 

Чому варто довірити безпечність Вашої продукції лабораторії УСАП 

Якість нашої роботи та компетентність підтверджені акредитацією в НААУ, а також численними відгуками клієнтів, більшість з яких стають постійними партнерами. Кожному замовнику ми гарантуємо: 

 • високу точність і достовірність результатів випробувань продукції; 
 • своєчасне й оперативне проведення випробувань; 
 • надання протоколів точно в зазначені терміни; 
 • неупередженість і незалежність при проведенні випробувань; 
 • дотримання ділової етики, конфіденційність.

Лабораторія УСАП надає послуги досліджень якості харчової продукції, в тому числі харчової добавки йоду, з 2013 року. В особі нашої компанії Ви матимете надійного і довгострокового партнера. 

Вимоги до безпечності харчового йоду 

Підтвердження якості та безпечності харчових добавок – необхідна умова для учасників ринку. Харчові добавки з документально підтвердженою якістю користуються стабільним попитом. Наявність у компанії-постачальника інформації про проведені дослідження якості формує позитивний імідж відповідального бізнес партнера. Аналіз якості, згідно із законодавством, повинен проводитися акредитованою лабораторією. 

Лабораторія УкрСпецАгроПродукт проводить комплексні лабораторні дослідження харчового йоду на їх відповідність стандартам якості. Основні вимоги до безпечності харчового йоду регламентують вміст і рівень: 

 • токсичних елементів (важкі метали: кадмій, мідь, цинк, миш'як, ртуть, свинець); 
 • радіологічних показників (питома активність цезію-137 і стронцію-90). 

Сукупність цих показників дозволяє робити висновки про безпечність харчового йоду, яку можна підтвердити тільки в лабораторних умовах. 

Лабораторія УкрСпецАгроПродукт – це сертифіковані методики виконання вимірювань, новітнє лабораторне обладнання, висококваліфікований і підготовлений персонал. Це дозволяє виконати найскладніші дослідження в стислі терміни та з високою точністю. Цінова політика лабораторії залишається конкурентною, завдяки довірі постійних замовників. 

УСАП надає лабораторні послуги українським виробникам, імпортерам та експортерам, аграрним холдингам, фермерським господарствам, приватним підприємцям, торговим представництвам, а також іншим зацікавленим особам або організаціям. 

Для отримання докладної консультації щодо лабораторних досліджень якості та безпечності харчового йоду, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотний дзвінок.

Замовте послугу просто заповнивши форму