Кокосове масло

Кокосове масло

Завдяки натуральному походженню та відносно невеликій вартості, кокосова олія широко застосовується в миловарінні, косметології та в харчовому виробництві. Сучасні підприємства, що впровадили в виробничий процес систему ХАССП, повинні використовувати тільки перевірену сировину, що відповідає суворим стандартам якості. Виробники та рітейлери кокосової олії, в свою чергу, зобов'язані надати сертифікат відповідності на сировину, який підтверджує якість і безпечність. Оформлення цього документа можливе тільки після проведення повного лабораторного дослідження. Сертифікована сировина викликає довіру промисловців та споживачів, дозволяє вивести продукт на світовий рівень. Це дає очевидні переваги у вигляді зростання продажів та покращення іміджу. 

Звернувшись до лабораторії УСАП, Ви зможете оперативно отримати результати досліджень показників якості та безпечності кокосової олії.

Як ми працюємо 

Лабораторія УСАП надає послуги по всій території України. Етапи співпраці наступні: 

 • заповніть форму заявки та надішліть нам на ел.пошту: info@usap.ua;
 • надішліть зразки Вашої продукції з актом відбору проб компанією-перевізником; 
 • по закінченні досліджень, Ви отримаєте Протокол в електронному вигляді безпосередньо в день завершення випробувань; 
 • наступного дня ми надішлемо Вам оригінали документації (безкоштовно). 

Чому варто довірити безпечність Вашої продукції лабораторії УСАП 

Якість нашої роботи та компетентність підтверджені акредитацією в НААУ, а також численними відгуками клієнтів, більшість з яких стають постійними партнерами. Кожному замовнику ми гарантуємо: 

 • високу точність і достовірність результатів випробувань продукції; 
 • своєчасне й оперативне проведення випробувань; 
 • надання протоколів точно в зазначені терміни; 
 • неупередженість і незалежність при проведенні випробувань; 
 • дотримання ділової етики, конфіденційність.

«УкрСпецАгроПродукт» надає послуги досліджень якості та безпечності харчової продукції, в тому числі кокосової олії, з 2013 року. В особі нашої компанії Ви матимете надійного та довгострокового партнера. 

Особливості аналізу кокосової олії 

Розрізняють два основних способи виробництва кокосової олії: холодне та гаряче пресування. Найчастіше її отримують гарячим віджиманням з підсушеної м'якоті кокосового горіха. Цим способом вдається підвищити частку видобутої олії, проте втрачається частина корисних компонентів, зникає характерний солодкуватий смак і аромат продукту. Недорогий за собівартістю продукт гарячого віджиму широко застосовують в харчовій промисловості. 

Метод холодного віджиму застосовується рідше, так як при цьому способі вдається витягти тільки 10-12% олії з висушеної копри. Отримана методом холодного пресування кокосова олія вважається кориснішою та оцінюється набагато дорожче «гарячого» аналога. У цьому продукті дбайливо зберігаються вітаміни, антиоксиданти, поліненасичені жирні кислоти у високій концентрації. Тому кокосова олія холодного віджиму вважається цінною речовиною та застосовується у косметології, космецевтиці та в медицині. 

Перевірити якість кокосової олії можна тільки завдяки точним лабораторним випробуванням, які дозволять повноцінно дослідити склад продукту та визначать його цінність. 

Критерії оцінки (основні показники) якості та безпечності кокосової олії

У лабораторії УСАП Ви зможете перевірити основні показники якості кокосової олії: 

1. Органолептичні показники: колір, смак, прозорість. 

2. Кислотне число олії, мг КОН / г. 

1. 3.МЧ вологи, летючі речовини в маслі,%. 

3. Масова частка не жирових домішок в маслі,%. 

4. Йодне число олії, г J2 / 100г. 

5. Показники безпеки: 

 • Токсичні елементи: свинець (Pb), кадмій (Cd), арсен (миш'як - As), ртуть (Hg), мідь (Cu), цинк (Zn), залізо (Fe); 
 • мікотоксини: афлатоксин В1, зеараленон; 
 • пестициди: ДДТ, ГХЦГгама-ізомер (гексахлоран), гептахлор (ФОП); 
 • радіологія: питома активність цезію-137, питома активність стронцію-90 
 • ГМО: якісно, кількісно. 

Наша компанія надає лабораторні послуги українським виробникам, імпортерам та експортерам, аграрним холдингам, фермерським господарствам, приватним підприємцям, торговим представництвам, а також іншим зацікавленим особам або організаціям. 

Для отримання докладної консультації щодо лабораторних досліджень якості й безпечності кокосової олії, зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом або замовте зворотній дзвінок.

Замовте послугу просто заповнивши форму